Steam Kış İndirimlerinde Dikkat Çekenler: 2.Liste


[notice]

Nostalji Kuşağı

Yeni bir yıla girmek, biz oyuncular için belki de diğer insanlardan farklı bir mutluluk ve heyecan verici geçiyor ki bu da tam olarak Steam Kış İndirimleri’nin gelmesi. Bu yazımızda ise wasdzone ekibi olarak 2018 yılına girerken Steam Kış İndirimleri’nden sizler için eski ve nostaljik oyunları listeledik. Yeni yılın soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak niteliğe sahip bu oyunlar sizlere eski günleri tekrar burnunuzda tüttürecek.
[/notice]

Portal Serisi

Eminim ki hepimizin çocukken “Işınlanmak” ya da biraz daha teknolojik adıyla “Portallardan Geçmek” gibi hayalleri olmuştur. İşte bu hayallerimizi bize gerçek hayattan farksız yaşatan efsane iki oyun “Portal” ve “Portal 2” listenin başını çekiyor.

İlk oyunu 2007 yılında çıkan Portal serisinin kalite açısından ilkini aratmayan ve gerek oynanış olsun, gerek müzik olsun, gerekse yeni hikayesi olsun baştan aşağı kalitesi artırılmış olan Portal 2 ise 2011 yılında oyunculara sunulmuştu. 2018’e girmemize günler kalmışken bu iki efsane oyun %90 indirimlerle bizlere sunuluyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Skyrim oyununu anlatmak için sadece aldığı 200’den fazla “Game of the Year” ödüllerinden bahsetmemiz bile yeterli olabilir. Ancak oyunun biraz tanıtılması gerekirse; Kendine has bir hikayesi, tarihi ve edebiyatı olan bir efsane diyebiliriz.

2011 yılında Bethesda Studios’un çıkartmış olduğunu Skyrim, çıktığı ilk günden bu yana halen oyuncuların gözde oyunlarından biri olmakla birlikte, yakın zamanda yenilenmiş olduğu “Special Edition” sürümüyle birlikte gelişmiş grafikler ve artırılmış hikayeler ile %50 indirimle Steam kış indirimlerinde.

Max Payne Bundle

Max Payne serisi hiç şüphesiz ki bu listede bulunması gereken oyunlardan bir tanesi. İlk oyununda ölmüş olan ailesinin hakkında gerçeği gün yüzüne çıkartmaya çalışan karakterimiz Max, ikinci oyunda ise ölü olarak düşündüğü Mona Sax’ın peşinden koşar.

2001 yılında çıkan Max Payne, günümüzde geçmişe dönük oyun oynamak isteyenlerin de halen göz bebeği durumunda.

Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband, ortaçağ temalı açık dünya oyunu, yılların efsanesi ve bütün oyuncuların en az bir kere de olsa oynamış olduğu Türk yapımı oyun. TaleWorlds tarafından geliştirilmekte olup, Paradox Interactive tarafından 30 Mart 2010 tarihinde Amerika’da ve Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Piyasaya çıktığı ilk üç ay içerisinde, dünya genelinde 100 bin satış rakamına ulaşan Warband, bu günlerde Mount & Blade: Bannerlord oyununu beklerken sizlere merhem olabilir.

Call of Duty 2

Bir çoğumuzun internet kafe maceralarına konu olan Call of Duty 2, günümüzde FPS oyunları kategorilerinde halen sevilen oyunlardan biri. 2.Dünya savaşını konu alan, gerçeğe yakın efektleri ve oynanabilirliği ile dikkat çeken, Call of Duty serisinin en beğenilmiş oyunlarından biri olan Call of Duty 2’yi tabii ki es geçemedik. Toplam 27 bölümde 2. Dünya savaşına tanıklık ettiğimiz bu oyunda 3 cephede yer alıyoruz. Rus Cephesi, İngiliz Cephesi ve Amerikan Cephesi.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir