League Of Legends Lissandra’ya Güncelleme mi Geliyor?

1 dk


Riot Games, League of Legends forumundaki gönderisine göre son aylarda üzerinde çalıştığı Lissandra için yeni pasif yeteneği denenmeye hazır.

Lissandra’nın şimdiki pasif yeteneği olan Buzdoğan birkaç saniyede bir şampiyonun kullandığı sonraki yetenekte mana harcamamasını sağlıyor. Güncellenecek olan yeni yeteneği ise Buz Cadısı’na kitle kontrol konusunda katkı sağlayacak. Yetenek, ismini koruyarak aşağıdaki özelliğe sahip olacak:

Buzdoğan: Lissandra’nın son 3 saniye içinde hasar verdiği şampiyon katledildiği zaman Donmuş Heykel‘e dönüşür. Donmuş heykel yakınındaki rakipleri %30 yavaşlatır. 2.5 saniye sonra Donmuş Heykel parçalanır ve yakınındaki rakiplere A (+B Yetenek Gücü oranı) büyü hasarı verir.

Açıklamak gerekirse şampiyonun pasifi koridor aşamasında yardım eden bir yetenekten olmaktan çıkıp oyunun tüm safhalarında etkili olabilecek bir yetenek haline dönüşüyor. Böylelikle uzun zamandır vadiden uzak kalan Lissandra’yı sihirdarların tercihleri arasına sokmayı planlayan Riot Games son zamanlardaki sürekli meta değişikliğine bir son vermeyi hedefliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

AvoKaDO

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir