League Of Legends En Kırılgan 5 Şampiyon


-2
-2 points

5- Nami

Nami koridor safhasında sağladığı can , ve ağır kitle kontrolüyle işlevsel bir şampiyon olsa da rakip takımın içinde kaldığı zaman kırılganlığından dolayı hızlı bir şekilde eriyerek ölmeye yatkın. Nami bu kırılganlığını aldığı eşyalarla kapatmaya çalışsa da kaçma yeteneği olmadığı için içeride kalma durumunda hızla rakibe bir skor katabilir.

4- Soraka

Soraka diğer adıyla ayaklı base takım arkadaşlarını bir anda ölümden yaşama döndürebilirken bir anda da tek yiyebilir. W’sunun takım arkadaşına verdiği yüksek can yükseltmeye sahip olsa da hiçbir kaçış mekanizması ve kitle kontrolü olmadığı için arada kalınca hızlıca eriyebilen bir şampiyon.

3- Ashe

Nişancı oynamaya başlayanların ilk şampiyonu Ashe listedeki diğer şampiyonlar gibi kaçış mekaniği olmadığı için rakip takımın arasında kalınca erimesinden dolayı listemize girdi.

2- Teemo

Teemo listemizdeki en kanser şampiyonken Teemo kaçmak için birkaç yeteneğe sahip olsa da Teemo arada kaldığı zaman eli ayağı kesilip bekleyebilecek bir şampiyon. Çünkü mesafe kapatırken kullanacağı W ve kısa mesafeli ultisi yüzünden arada kaldığı zaman kolayca eriyebilen bir şampiyon.

1- Fiddlestick

Fiddlestick oyundaki en düşük  zırh ve büyü direncine sahip şampiyon olmasıyla beraber W’sunun can çekmesi , Q sunun korkutması olmasına rağmen oyunun en kırılgan şampiyonu diyebiliriz. Çünkü yaptığınız eşya diziliminde istediğiniz kadar zırh , büyü direnci ve can kasılsa da şampiyon en ufak bir kitle kontrolüne ölmeye mahkum.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

-2
-2 points

What's Your Reaction?

hate hate
4
hate
confused confused
3
confused
fail fail
13
fail
fun fun
4
fun
geeky geeky
1
geeky
love love
3
love
lol lol
5
lol
omg omg
3
omg
win win
3
win
AvoKaDO

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir