League Of Legends 8.13 Yaması En Uyumlu Alt Koridor İkilileri

1 dk


5: Brand – Leona

Koridoru dürterek darlayabileceğiniz , sınırsız kitle kontrolüne sahip bu ikili hem kastıkları eşyalardan dolayı yüksek can düzeyine ulaşıp hasar almazken ağır kitle kontrolleri ve yüksek hasarlarıyla alt koridorda güçlü bir uyum yakaladı.

4: Pyke – Morgana

Herhangi birinin kitle kontrolünü yerseniz öldüğünüzün habercisidir çünkü birinin kitle kontrolünü yemeniz ötekinin kitle kontrolünü yemenize zemin hazırlarken çıkan yüksek hasara tepkiniz çığlık atmak olabilir.

3: Vladmir – Zilean

Bir ikili düşünün biri sürekli can emer , tam ölecek iken q ile yarı can doldurur ötekide ona hız verir. Zaten zar zor öldürmeye yaklaştığınız Vladmiri tam öldürecekken birde bakmışsınız yeniden doğuyor.

2: Heimerdinger – Ziggs

Bu ikili kitle kontrolünden veya ölümsüzlükten çok koridoru rakip kuleye yaslayıp kuleyi yok etmeye dayalı bir ikili. Biri taretleri dizer koridor minyonları ilerleyemez öteki q w e ile sizi sürekli dürter bir bakmışsınız 5. dakikada kulenizin canı çeyrek sonra bir bakarsınız çeyrek canlı kule tek yemiş.

1 : Swain – Pyke

1.’yi seçmek için çok kararsız kaldık ancak bu ikili bir başka hem çok vururken hemde çok tanklar. Civa Yatağan kassanız kaçamazsınız. Birinin kitle kontronü yerseniz öteki sizi geriye atar sonra öteki boş durur mu size sağ tıklayarak daha da geriye çeker böylelikle Edirne’den Kars’a ücretsiz seyahat etmiş olursunuz.

 

Listemize eklememizi istediğiniz ikilileri bize ulaştırabilir , bir sonraki listeye katkıda bulunabilirsiniz.

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

AvoKaDO

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir