İlk Türk Hikaye Odaklı FPS Oyunu Satışta!


Oyunun adı Soldiers of Universe olmakla beraber Türk şirket Rocwise Entertainment tarafından yapılmış bulunmakta. Oyunun ilk gösterimini GameX 2017 Fuarında yapan şirket, indirimli bir şekildede stantlarında oyunu satışa çıkarttı . Üstelik oyunun fiyatı oldukça uygun. Dünya çapında $9.99’luk bir fiyata sahip olsada Türkiye için bu fiyat 20TL, GameX’de %25 gibi güzel bir indirimle satıldığınıda belirtmek istiyorum(Steam üzerinden).Peki oyunla ilgili daha fazla bilgi vermek gerekirse;

Rocwise Entertainment pazarlama yöneticisi Halil KaraBulut; “Tamamıyla bir Türk şirketi olan Rocwise Entertainment olarak ülkemizin yıllardır yaşadığı terörle mücade konusundan ilham alarak FPS tarzındaki Soldiers of The Universe’ün senaryosunu kaleme almaya başladık.

Soldiers of Universe’de hikaye, ana karakter Hakan’ın babasının şehit olduğu haberini alması üzerine yurtdışındaki görevini bırakarak Türkiye’ye dönüş yapmasıyla başlıyor. Hakan, babasının da üyesi olduğu Akıncı Beyleri’nden babasının neden şehit olduğunu öğrendikten sonra yanındaki üç kahraman Türk askeri ile birlikte Cizre, Nusaybin ve İstanbul’da operasyonlar düzenleyip, Cerablus ve El Bab operasyonlarında görev alıyor.” dedi.
Oyundaki seslendirme seçeneklerindeTürkçe,Arapça ve İngilizce bulunurken bunun yanı sıra Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince,Portekizcesi ve Rusça altyazı seçenekleri olduğuda belirtiliyor.Buarada ufak bir detayı paylaşmak istiyorum sizlerle çok az oyunda kahramanların konuşurken dudakları ve söyledikleri senkronize olarak çalışır ve tahmin edin Soldiers of Universe bize bunu tabiki sunuyor. Umarım Türkiye’den gereken desteği görürler.
Son olarak asgari sistem gereksinimleri;
Windows 64-Bit işletim sistemi,
Intel Core i3 işlemci, AMD için FX 6300  işlemci,
Bellek olarak 4 GB Ram en az,
10 GB kullanılabilir alana ihtiyaç duyuyor.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir