FORTNİTE WORLD CUP 13 NİSAN’DA


Fortnite World Cup’ın resmi kurallarını nihayet sizlerle paylaşabildiğimiz için çok sevinçliyiz! Çevrimiçi Açık Elemeler’in ilk haftası Tekli turnuvayla 13 Nisan’da başlıyor. Bir sonraki hafta da ilk Çiftli turnuvayı başlatacağız. Çevrimiçi Açık Elemeler’in devam edeceği 10 haftalık süre boyunca hem Tekli hem Çiftli olacak şekilde bu turnuvaları düzenlemeyi sürdüreceğiz.

Fortnite World Cup Çevrimiçi Açık Elemeler

Arena Modu (Hep Açık)

Bu, hafta sonu düzenlenecek Çevrimiçi Açık Elemeler’e katılma fırsatınız olacak. Oyuncular müsait oldukları zamanlarda v8.20 güncellemesiyle oyuna gelecek olan Arena oyun modunda mücadele edip şanslarını deneyerek Şampiyonlar Ligi’ne yükselmeye çalışabilir. Sıralamada en tepeye tırmanırsanız Fortnite World Cup Çevrimiçi Açık Elemeler’ine katılma hakkı kazanacaksınız.

Çevrimiçi Açık Eleme Yarı Finalleri (Cumartesi Günleri)

Çevrimiçi Açık Elemeler’e katılma hakkı kazanan oyuncular her cumartesi günü, saati önceden belirlenmiş üç saatlik oturum boyunca (saat aralıkları sunucu bölgesine bağlı olarak belirlenecek) en fazla 10 maç oynayarak puan kazanmaya çalışacak. Bu üç saatlik oturumun sonunda her sunucu bölgesinin en iyi 3.000 oyuncusu ertesi gün (yani pazar günü) düzenlenecek olan Çevrimiçi Açık Eleme Finalleri’nde mücadele edecek.

1.000.000 $ Ödüllü Çevrimiçi Açık Eleme Finalleri (Pazar Günleri)

Çevrimiçi Açık Eleme Finalleri’nin başında ilk 3.000’e giren oyuncuların puanları sıfırlanacak. Oyuncular yine saati önceden belirlenmiş üç saatlik oturum boyunca en fazla 10 maç oynayarak puan kazanmaya çalışacak. Üç saatlik oturum bitince, kazananlara ve en iyi performansı sergileyen oyunculara 1.000.000 dolarlık ödül havuzundan ne kadar pay kazandıklarını bildirilecek. Unutmayın, ödemelerin işlenmesi için kazanan oyuncuların ek bilgiler vermesi gerekecek.

Her hafta düzenlenen turnuvalarda en iyi dereceye giren oyuncular, 26-28 Haziran tarihlerinde New York’ta düzenlenecek Fortnite World Cup’a davet edilecek!

Puanlama

Hafta sonu düzenlenen Çevrimiçi Açık Elemeler’de oyuncular şu puan sistemine göre puan kazanacak:

Tekli

Azmin Zaferi: 10 Puan

2.-5. Oyuncular: 7 Puan

6.-15. Oyuncular: 5 Puan

16.-25. Oyuncular: 3 Puan

Avlama Başına: 1 Puan

Çiftli

Azmin Zaferi: 10 Puan

2.-3. Çiftler: 7 Puan

4.-7. Çiftler: 5 Puan

8.-12. Çiftler: 3 Puan

Avlama Başına: 1 Puan


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AvoKaDO

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir