Call of Duty®: WWII İle Tarihi Savaşın İçinde Yeniden Doğuş!

Call of Duty®: WWII İle Tarihi Savaşın İçinde Yeniden Doğuş!


1. II. Dünya Savaşı’nın Ortasında Bir Kahraman Olun:
“Call of Duty®: WWII,” sizi 1944 yılında Normandiya Çıkarması ile başlayarak savaşın en kritik anlarına götürecek. ABD 1. Piyade Tümeni’nden genç asker Ronald “Red” Daniels’ın gözünden, Müttefik Devletler’in zafer için verdiği mücadeleye tanık olacaksınız.

2. Gerçekçi ve Detaylı Savaş Atmosferi:
Sledgehammer Games, oyunu hazırlarken tarihçilere ve askeri uzmanlara danışarak, savaşın gerçekçiliğini ve atmosferini mükemmel bir şekilde yansıtmıştır. Dönemin silahları, araçları ve mekanları, oyunda harika bir şekilde canlandırılmıştır.

3. Epik Çok Oyunculu Mod:
Call of Duty® serisinin ünlü çok oyunculu modu, “WWII” ile de unutulmaz bir deneyime dönüşüyor. Arkadaşlarınızla birlikte takım tabanlı savaşlara katılacak ve düşmanları alt etmek için yeteneklerinizi konuşturacaksınız. Dikkat! Bağımlılık yapabilir!

4. Nazi Zombi Modu:
Eğer zombi kıyameti senaryolarını seviyorsanız, Nazi Zombi modu sizi bekliyor! Zorlu görevlerle dolu bu modda, zombi askerlere karşı dayanıklılığınızı test edecek ve heyecan dolu bir mücadeleye gireceksiniz.

5. Görsel ve Ses Efektleriyle Mükemmel Bir Deneyim:
Oyunun grafikleri ve ses efektleri, sizi tam anlamıyla savaşın içine çekecek. Patlamaların gücünü hissedecek, silahların sesleri kulaklarınızda yankılanacak ve tüm duygusal anları en etkileyici şekilde yaşayacaksınız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Rysa

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir