Call of Duty®: Black Ops Cold War – Soğuk Savaşın Aksiyon Dolu Dönüşü

Call of Duty®: Black Ops Cold War - Soğuk Savaşın Aksiyon Dolu Dönüşü


Oynanış:
Call of Duty®: Black Ops Cold War, serinin önceki oyunları gibi birinci şahıs nişancı (FPS) tarzında oynanıyor. Oyuncular, Soğuk Savaş dönemindeki casusların dünyasına adım atarak farklı ülkelerde ve mekanlarda çeşitli görevler üstleniyor. Aksiyon dolu sahneler, gerçekçi silahlar ve yüksek tempolu çatışmalar, oyunculara adeta bir savaş alanında hissettiriyor.

Hikaye Modu:
Oyuncular, gizli görevleri ve dolayısıyla dünyayı etkileyecek önemli kararları alan CIA ajanı “Bell” karakterini canlandırıyor. Hikaye modunda, gerçek tarihsel olayların yanı sıra kurgusal karakterler ve olaylarla dolu bir hikaye ile karşılaşıyoruz. Oyunda, Amerikan, Sovyet ve diğer ülkelerin casuslarıyla birlikte çalışarak tehlikeli düşmanlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Çok Oyunculu Mod:
Call of Duty® serisinin çok oyunculu modu, Black Ops Cold War ile daha da geliştirilerek oyunculara zengin ve rekabetçi bir deneyim sunuyor. Farklı oyun modları, haritalar ve silahlarla dolu olan çok oyunculu mod, takım tabanlı oyunlar ve sıkı çatışmalarla dolu bir arenaya dönüşüyor.

Zombi Modu:
Black Ops serisine özgü olarak, oyun Zombi modu ile de oyunseverleri etkilemeye devam ediyor. Bu modda, oyuncular zombi dalgalarıyla karşı karşıya gelerek dayanıklılıklarını ve becerilerini test ediyorlar. Arkadaşlarınızla işbirliği yaparak bu zorlu modu aşmak, oldukça tatmin edici bir deneyim sunuyor.


Rysa

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir