Call of Duty: Black Ops 4 Duyuruldu! Battle Royale ile Geliyor


0

Her sene görmeye alışık olduğumuz FPS oyunu Call of Duty bu sene Black Ops 4 fotoğraflarını sızdırmasının ardından bir süre sonra resmi bir açıklamayla oyunu duyurdu. 12 Ekim CoD:Black Ops 4 her sene olduğu gibi XBOX,PS4 ve PC platformlarına çıkış yapacak fakat bilgisayar platformuna bu sefer Steam üzerinden değil de Destiny 2 gibi Blizzard’ın oyun platformu olan Battle.net üzerinden çıkış yapıyor.

Black Ops 4 bu sene 3 mod ile karşımıza çıkıyor. Bu modlar Zombi, Klasik online modu ve bu senenin sürprizi olan Blackout modu. Blackout modu Battle Royale tarzına tasarlanmış bir mod fakat PUBG veya Fortine ile ne kadar benzer olacak şu an bilinmiyor. Modun içerisinde hava, deniz ve kara araçları da bulunacağı için biraz daha farklı bir Battle Royale havası bekleyebiliriz. AAA oyun kalitesinde bir Battle Royale nasıl olacak onu da göreceğiz.

Battle Royale moduna ait Fragman:

Hikaye modunun bu sene olmamasının sebebi ise yeni gelecek olan Battle Royale moduna yönelmekten dolayı çıkartmadıklarını açıkladılar. Stüdyonun açıklamalarına göre bu sene çıkacak olan Black Ops 4 önceki Call of Dutylere kıyasla kendini en çok oynatan Call of Duty olacağı söylendi.

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir