Battlefield Bad Company 2 – %100 Türkçe Yama


Ekran Görüntüleri

 

Kurulum:   Yamayı kurmaya başlamadan önce Battlefield Bad Company 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Battlefield Bad Company 2 Oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız.

İndirdiğiniz dosyada bulunan Output isimli klasörü oyunu kurduğunuz dizinde bulunan Output klasörünün üstüne yapıştırın
Oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.
Not: Yama kurulumunu yapmadan önce; C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Dist\win32 klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyanın adını overlay-00.bak olarak değiştirin. C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Package klasöründe bulunan overlay-00.fbrb isimli dosyanın adını overlay-00.bak olarak değiştirin. Kurulumda veya oyun içinde bir sorunla karşılaşırsanız bu yedek dosyalarının uzantılarını değiştirerek tekrar kullanabilirsiniz. Aksi halde oyunu kaldırıp tekrar kurmanız gerekebilir.

İndir:   [button url=https://yadi.sk/d/Y_BepZRkw2bBe target=blank icon=edit]BattlefieldBC2 Yama[/button]

Not: Battlefield Bad Company 2 oyununun Türkçe Yaması Oyun Çeviri ekibi tarafından yapılmıştır. Oyun Çeviri Ekibine Teşekkür Ederiz..


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

What's Your Reaction?

hate
0
hate
confused
0
confused
fail
0
fail
fun
0
fun
geeky
0
geeky
love
0
love
lol
0
lol
omg
0
omg
win
1
win

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şimdi ben türkçe yamayı kurduğumda oyunda örneğin uni 1 i takip etmem gerek fakat uni 1 ilerlemiyor türkçe yamayı kaldırdığımda ise ilerliyor ve oyun normal çalışıyor neden böyle?