No Man’s Sky 4 Kişilik Oynanış ile Nasıl Olurdu?


Çıkışına kadar büyük ilgi ve beklentiler içinde olan oyuncu kitlesi oyunun çıktığı gün yerini hayal kırıklığı ve hüsrana bırakmıştı. Beklentilerin çok altında kalan oyun, bilmem kaç trilyon evreni, gezegeni ile bizi tek başına bırakmıştı. Oyuna 4 Kişilik co-op seçeneği gelmesini o kadar çok istemiştik ki en başlarda, zamanla zaten unutulup gitti. Fakat oyunun stüdyosu hala güncellemeler ve yeniliklerle bir şekilde ilerlemeye devam etti.

Oyunun yapımcılarına çok kızmış ve böyle bir potansiyeli mahvettikleri için az laf söylememiş olan benim gibi oyuncuları tekrar kazanmak için bir DLC geliyor. Mikro ödemeler olmadan ve ücretsiz bir DLC ile oyuna eklenen 4 kişilik oynama seçeneği oyunu bambaşka bir tarafa götüreceği kesin.

Gelecek DLC’nin fragmanı:

 

-Küçük sığınaklar veya kompleks koloniler inşa edip arkadaşlarımız ile kullanabiliyoruz.
-Oyunun galaksisine etkinlikler ve görevler eklenecek.
-Arkadaşlarımız veya yabancı maceracılar ile evreni keşfedip hayatta kalmaya çalışacağız.
-Büyük uzay savaşlarında arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla korsan olarak ya da dost olarak savaşacağız.
-Karakter özelleştirmeler ile istediğiniz karakteri oluşturun.
– Üçüncü şahıs kamerası ve Birincil şahıs kamerasına sahip.

Üssünüzü istediğiniz gezegenin istediğiniz bölgesine kurabilir ve takımınızla kalabilirsiniz. Oyuna eklenen yeni inşa malzemeleri ile daha detaylı bir üs sahip olabilirsiniz.

Bu No Man’s Sky’a eklenen ilk ücretsiz DLC değil fakat kesinlikle en büyüğü! Açıkçası gelecek şeyleri okurken ve yazarken o kadar heyecanlandım ki, sanırım ben tekrar alacağım ^^


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Kirlmen

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir