League Of Legends Eski Hali Özlenen 5 Şampiyon


5- NİDALE

Bir zamanlar orta koridor metasını kasıp kavuran şimdikinin 2 katı genişliğe sahip Q’su olan , bir E ile neredeyse full can dolduran , yeri gelince üst koridorda Üçlü Kuvvet kasılıp tank build yapılan Nidale listemizde 5. sırada. Neredesin 1 Q ile full can vuran takım savaşını cehenneme çeviren Nidale orta koridordan nasıl ormana düştün.

4- FİORA

Bir ulti nasıl tek atıp seni dokunulmaz yapar! 5 saniyeliğine rakiplerin içine gire çıka tek atan 2 Q ile aradaki mesafeyi rahatlıkla kapatan sadece Vahşi Hydra ile penta atabilen eski Fiora listemizde 4. sırada. Yeni Fiora daha işlevsel olsa da eski Fiora’nın verdiği o tekleme hissini o oynanışı bize sunamıyor.

3- GRAVES

1 Q ile minyon dalgası temizlemek mi dersiniz yoksa şarjör sıkıntısı olmadan düz vurmak mı dersiniz bilemem ama eski Graves hala aklımızda ve listemizde 3. sırada. Düz vuruş yaptıkça artan zırh ve büyü direnci değerleri ve 3 tane mermi atan Q yeteneği ile koridoru rakibe zehir ederken ölmüyorduk. Aynı zamanda sadece en önde duranlara değil en arkaya kadar vurabilen bir R’si vardı nerelerdesin Graves.

2- GRAGAS

R Q nasıl tek atar abi dediğimiz zamanlardan bahsediyorum. Ölümateşi Pençesi’nin Mana Potu’nun olduğu zamanlardı. Ölümateşi’ni basıp r attığımız zaman adclerin belini kırardık. E’si sersemletme atmazdı , Q’sunun fazla hasar vurması için beklemezdik ve W’su ilave saldırı gücü verirdi. Özleneceksin içkici Gragas. Eski Gragas listemizde 2. sırada.

1- MASTER Yİ

Çok anlatmamıza gerek olmayan bir şampiyondu. Ap kasıp sadece Q atarak penta attığımız zamanlar. Fazla iteme gerek yoktu 100 yetenek gücü yeterliydi penta atabilmek için. Q atıp full can hasar vurmak mı dersiniz W basıp ölümsüzler listesine ismimizi yazmak mı yoksa W bastığımızda 500 500 can yenilemek mi. Ap Master Yi’yide aldılar elimizden Alex Ich’in attığı pentalar geliyor aklıma sadece Q’ya basarak. O günlerden sonra şimdi  ormana düştü saldırı hızı kasılır oldu eski tadını alamaz olduk tek atmanın. Ap Master Yi listemizde 1. sırada.

Eğer sizinde eski halini özlediğiniz bir şampiyon varsa bizimle paylaşabilir ve bir sonraki çıkacak listemize yardımcı olabilirsiniz.

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

AvoKaDO

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir