İşte Karşınızda Darkin Kılıcı Aatrox ve 8.13 Hakkında Dahası

4 min


Evet uzun süredir yenileneceği duyurulan Aatrox’un yetenek ve kostümleri oyunculara tanıdıldı.

Yetenekler:

Pasif: Ölümün Ulağı

Aatrox’un bir sonraki normal saldırısı menzil artışı kazanır ve hedefin azami canının belli bir yüzdesi kadar hasar verir. Bu saldırı, aynı zamanda hedefin üzerindeki tüm iyileştirme ve kalkan etkilerini birkaç saniyeliğine, büyük oranda azaltır.

Aatrox her yetenek kullandığında veya Darkin Kılıcı‘nın keskin ucunu bir şampiyona isabet ettirdiğinde Ölümün Ulağı‘nın bekleme süresi bir miktar azalır.

Q:Darkin Kılıcı

Aatrox büyük kılıcını en fazla üç defa savurur. Her kullanımda yeteneğin verdiği hasar artar, kılıç farklı bir alanı etkiler ve kılıcın keskin ucu ikinci, daha küçük bir isabet alanında ayrıca isabet edebilir.

Kılıcın keskin ucu: İlk iki kullanımda yeteneğin etki alanının ucunda, üçüncü kullanımda ortasında yakalanan rakipler kısa süreliğine havaya savrulur ve hatırı sayılır oranda daha fazla hasar alır.

W:Cehennem Prangası

Aatrox yere vurarak isabet alan ilk rakibe hasar verir ve onu kısa süreliğine yavaşlatır. Bu rakip bir şampiyon veya büyük canavarsa etki alanına zincirlenir.

Zincirlenen rakip birkaç saniye sonunda hâlâ etki alanındaysa alanın merkezine çekilir ve yeniden hasar alır.

E:Karanlık Hücum

Pasif: Aatrox, verdiği hasarın bir kısmı kadar iyileşir.

Aktif: Aatrox ileri atılarak birkaç saniyeliğine saldırı gücünde artış elde eder. Karanlık Hücum en fazla iki yük biriktirebilir ve Darkin Kılıcı ile aynı anda kullanılabilir.

R:Dünyaların Sonu

Aatrox bütün gücünü serbest bırakarak akıl almaz bir boyuta ulaşır ve devasa kanatlarıyla havalanır. Dönüşüm geçirdiği sırada yakınındaki minyonları kısa süreliğine korkutur ve Aatrox’un hareket hızı kısa süreliğine artar (bu ilave hız, çatışma dışındayken yeniden devreye girer).

Aatrox dönüşüm geçirmiş haldeyken toplam hasarında artış ve Dünyaların Sonu etkin olduğu sürece can yenilemesini sağlayan Kan Kuyusu etkisi kazanır. Kan Kuyusu, gerçek biçimindeyken ölümcül hasar alırsa Aatrox’un dirilmesini sağlar.

Kostümler:

Adalet Işığı Aatrox:
Denizlerin Avcısı Aatrox:
Meka Aatrox:
   

Yeni Kostümler:

Yüce Kral Darius 1820 RP
Yüce Kral Garen 1820 RP

Kostümlerden tut Aatrox yenilemesine kadar çok beğendiğim bir yama olacak gibi duruyor ilerleyen yeniliklerde görüşmek üzere. <3

 

 

 

 

 

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

2
2 points

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir